Vysoko kvalitné trojuholníkové a obdĺžnikové HPDE solárne plachty, príslušenstvo - Slnečná Plachta.sk.

Mať otázku? Kontaktuj nás! info@slnecnaplachta.sk

Filtrovať
Farba

Príslušenstvá

V kategórii príslušenstvá si môžete objednať potrebné vybavenie na upevnenie slnečnej plachty a tiež sieťku na perfektné krytie a súkromie na terase, alebo balkóne. Montážna sada obsahuje 2 upínače, 2 nerezové karabíny, 4 upevňovacie prvky s podložkou, ako aj hmoždinky a skrutky. Ďalším našim produktom je tienacia sieť na ochranu súkromia, ktorá je 2 metre široká a 0,9 metra vysoká. Je vhodný na balkóny panelákov a bytových domov. V tejto kategórii je možné zakúpiť aj našu súpravu lodných lán. Každé balenie obsahuje 8 metrov lodného lana, ktoré podľa našich skúseností postačujú na upevnenie všetkých slnečných plachiet. Môžete si tiež zakúpiť súpravu drôtených lán. Balenie obsahuje 1,5 metra 4 mm širokého drôteného lana, ako aj 2 lanové jadrá a 2 úväzky. Balenie vystačí na upevnenie 1 rohu plachty. Karabínku je možné dokúpiť aj ako extra, v balení sú 2 ks. Okrem nich si môžete dokúpiť aj držiak na stĺp, do ktorého môžete umiestniť drevený trám s rozmermi 10 x 10 centimetrov.


6Produkt 16
20

Slnečná plachta je predĺžená, aby poskytovala ochranu pred slnkom. V tieni ochladzuje prostredie a chráni pred UV žiarením. Naše husté a hrubé slnečné plachty sú vyrobené tak, aby odolali prírodným živlom. Upevňovacie krúžky z nehrdzavejúcej ocele na rohoch uľahčujú jej nasadenie a následné utiahnutie. Ak si kúpite viac ako jednu slnečnú plachtu, získate ďalšie zľavy z našich cien. Objednajte si plachtu ešte dnes a bude tu už zajtra! Na naše slnečné plachty sa vzťahuje záruka 2 roky! U nás môžete platiť na dobierku!

Očakávané dodanie:
28.05.2024
Skladom: 190 db
16,68 
13,39
Od: 17.05.2024 Do:: 31.05.2024
20
Novinky

Balenie obsahuje dve pružinové karabíny 6x60 mm. Sú z rovnakého materiálu a majú rovnakú veľkosť ako karabíny v montážnej súprave.

 

Očakávané dodanie:
28.05.2024
Skladom: 455 db
2,51 
2,00
Jednotková cena: 1,00 €/db
Od: 17.05.2024 Do:: 31.05.2024
46
Novinky

Pomocou našich pevných upevňovacích dosiek na stĺpiky môžete štvorcové stĺpiky jednoducho pripevniť k podlahe. Tieto stĺpikové kotvy sú vhodné pre štvorcové drevené trámy s priemerom 101 mm.

Tieto pozinkované kovové kotvy na stĺpiky sú odolné voči korózii. Kotvy môžete priskrutkovať k podlahe, aby držali vaše oceľové potrubie na mieste. Sú vhodné na tvrdé povrchy, ako je betón a drevo.

Očakávané dodanie:
28.05.2024
Skladom: 2 db
29,75 
16,18
Od: 17.05.2024 Do:: 31.05.2024
20

Slnečná plachta je predĺžená, aby poskytovala ochranu pred slnkom. V tieni ochladzuje prostredie a chráni pred UV žiarením. Naše husté a hrubé slnečné plachty sú vyrobené tak, aby odolali prírodným živlom. Ak si kúpite viac protislnečných sietí, môžete získať ďalšie zľavy z našich cien. Objednajte si ju ešte dnes a my vám ju dodáme už zajtra! Na všetky naše terasové zásteny sa vzťahuje záruka 1 rok! U nás môžete platiť na dobierku!

Očakávané dodanie:
28.05.2024
Skladom: 2 db
Vyrobené z vodopriepustného materiálu HDPE
27,82 
22,25
Od: 17.05.2024 Do:: 31.05.2024

V kategórii príslušenstva nájdete všetko, čo potrebujete na montáž slnečnej plachty. Slnečné plachty sú nevyhnutným prvkom tienenia terasy, v našej ponuke nájdete dva druhy plachiet. Ponúkame vodopriepustnú a vodotesnú verziu. Montážna sada dostupná v našom internetovom obchode je ideálna pre všetky slnečné plachty. Dôležité je, že jeden kus upevňovacieho prvku stačí pre upevnenie slnečnej plachty, nie je potrebné kupovať ďalšie.

Našim ďalším produktom je tienacia sieťka, ktorú je možné pripevniť na zábradlie balkónov pre perfektné krytie a ochranu súkromia. U nás dostupná sieťka je 2 metre široká a 0,9 metra vysoká, ideálna pre väčšinu balkónových zábradlí. Sieťka má iný dizajn ako naše slnečné plachty. V rohoch slnečných plachiet sú krúžky z nehrdzavejúcej ocele a majú oblúkové strany. Naproti tomu tienacia sieťka je úplne obdĺžniková. Na rohoch a bokoch sú zalisované nerezové krúžky pre dokonalé upevnenie na zábradlie balkóna. Súčasťou balenia sú plastové spojovacie prvky. Upevnenie siete je možné riešiť aj priskrutkovaním. V tomto prípade je možné sieťku naskrutkovať na zábradlie balkóna pri obručiach. Dôležité je v žiadnom prípade neprevŕtať materiál.

Naše upevňovacie súpravy mimoriadne dobre odolávajú extrémnym poveternostným podmienkam, pretože sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Balenie obsahuje všetky potrebné nástroje na inštaláciu slnečnej plachty.