Vysoko kvalitné trojuholníkové a obdĺžnikové HPDE solárne plachty, príslušenstvo - Slnečná Plachta.sk.

Mať otázku? Kontaktuj nás! info@slnecnaplachta.sk

Blog

Umiestnenie slnečnej plachty na terasu poskytuje jednoduché, cenovo dostupné, no zároveň dekoratívne riešenie tienenia pre všetky domy so záhradami alebo bytové domy. V horúcich dňoch, pri žiarivom slnku si môžete zabezpečiť ochranu proti slnka na balkóne alebo terase, vychutnať si odpočinok, relaxovať alebo obedovať pod holým nebom! Slnečné plachty poskytujú extra ochranu, sú ľahko inštalovateľné, tieto tieniace konštrukcie sú vhodné pre malé aj veľké vonkajšie priestory a navyše sú veľmi štýlové.

Vyberte si slnečnú plachtu podľa vašich požiadavok a potrieb vo vodotesnej verzii, aby ste mali príležitosť čo najviac času tráviť pod holým nebom!

Namontovať kvalitnú slnečnú plachtu je naozaj jednoduché vďaka jej dizajnu, ktorý ju okrem mnohých výhod robí obľúbenou medzi užívateľmi. Správne upevnená slnečná plachta poskytuje dokonalú ochranu pred slnkom a dažďom a mimoriadne dekoratívne zdobí aj terasy a záhrady.

Slnečné plachty, ktoré sú v posledných rokoch čoraz obľúbenejšie, sú vhodné nielen na zatienenie pieskovísk na ihriskách a v škôlkach, ale poskytujú ochranu pred slnkom aj na terasách, balkónoch, v záhradách. Vďaka jednoduchému tvaru a farieb sa hodia k všetkým typom budov a záhrad. Dôležité je odborné a správne upevnenie, aby sa zabezpečila ich dlhodobá použiteľnosť.

Aké je ideálne vonkajšie tienidlo? Odpoveď je ťažká, pretože to do značnej miery závisí od požiadaviek a nákladov, veľkosti a tvaru plochy, či hľadáte dočasné alebo trvalé riešenie.

Výhody slnečných paliet sú jednoznačné, keďže sú aj vo svojej jednoduchosti mimoriadne dekoratívnym riešením a majú navyše výhodné ceny. Ponúkame štýlové riešenia pre balkóny a terasy, ďalej pre záhrady, ihriská, vonkajšie oddychové zóny a športoviská. Jednoduché ale super riešenie!

Vodotesná slnečná plachta môže byť perfektným riešením pre dekoratívne tienenie terás, pretože je nepremokavá, odpudzuje dážď, a priestor pod plachtou a záhradné nábytky zostanú suché.

Slnečné plachty sú atraktívnymi tienidlami na terasy, bazény, pieskoviská, prístrešky pre autá, pretože vďaka veľkej ploche a nastaviteľnej výške poskytujú nepretržitý tieň. Pokrývajú väčšiu plochu ako slnečníky a dajú sa nastaviť viacerými spôsobmi. Ich ochranu pred vetrom však treba zabezpečiť správnym upevnením, z tohto dôvodu sa vyrábajú z mimoriadne netrhavého a odolného materiálu.

Nie je jednoduché vybrať si to vhodné riešenie tieniacej techniky, keďže k dispozícii sú fixné a rozložiteľné, vonkajšie a vnútorné, drahé aj lacnejšie varianty.

Slnečná ochrana je dôležitou otázkou z hľadiska tepelnej ochrany budov a pocitu pohodlia a vo veľkej miere ovplyvňuje aj využiteľnosť terás. Ideálne tienenie znamená pre každého niečo iné, nielen z hľadiska rozpočtu, ale aj z hľadiska veľkosti a charakteru zatienenej plochy.

Módnym a obľúbeným spôsobom tienenia v posledných rokoch je dekoratívna slnečná plachta, ktorá slúži na ochranu proti slnku malých aj veľkých plôch, balkónov, terás a záhrad. Sú nám k dispozícii rôzne druhy, tvary, veľkosti a farby, podľa vkusu a štýlu prostredia. Predstavíme vám teraz všetky možnosti!

Keď sa blíži leto, stále viac ľudí sa nás pýta, aké je ideálne tienidlo na terasu, no odpoveď nie je jednoznačná, pretože závisí od toho, čo presne potrebujeme. Závisí to aj od ceny, miesta použitia, od veľkosti a tvaru miesta, ktoré chcete zatieniť. Či chceme plachtu na sezónu alebo radšej trvalú konštrukciu?

Okrem klasických slnečníkov sú známe a obľúbené ručne alebo motoricky ovládané slnečníky, ktoré sprostredkujú mediteránsky životný štýl, no obľúbené sú aj dekoratívne slnečné plachty. Veľkou výhodou týchto plachiet je, že ide o jednoduché konštrukcie s jednoduchou inštaláciou, navyše ich cena je výhodná a sú dobrým riešením i pre malé balkóny, terasy, záhrady, ako aj pre  ihriská, pláže, bazény a parkoviská.

Vážený Záujemca!

Dostali sme niekoľko spätných väzieb od zákazníkov o nekvalitných slnečných plachtách dostupných vo veľkých predajniach. Z tohto dôvodu by sme radi Vás informovali o kvalite našich slnečných plachiet.

Vážený Záujemca!

Tento článok odporúčame našim technicky založeným zákazníkom a domácim majstrom.

SunGarden je vlastná značka internetového obchodu Napvitorla /Slnečná plachta/, ktorú prevádzkujeme viac ako 10 rokov, za tento čas sme predali 10 000 slnečných plachiet. Naším cieľom je distribuovať najkvalitnejšie slnečné plachty dostupné na trhu za prijateľné ceny. Z tohto dôvodu sa nezaoberáme individuálnymi požiadavkami, Vo webshope sú dostupné iba štandardné veľkosti.