Vysoko kvalitné trojuholníkové a obdĺžnikové HPDE solárne plachty, príslušenstvo - Slnečná Plachta.sk.

Mať otázku? Kontaktuj nás! info@slnecnaplachta.sk

Blog

Záruka - Použiteľnosť

Laczi Dániel
Záruka - Použiteľnosť

Vážený Záujemca!

Dostali sme niekoľko spätných väzieb od zákazníkov o nekvalitných slnečných plachtách dostupných vo veľkých predajniach. Z tohto dôvodu by sme radi Vás informovali o kvalite našich slnečných plachiet.

Naše slnečné plachty sú vyrobené z veľmi robustnej tkanivy zo 100% HDPE 200g/m2 s vysokou UV odolnosťou. Vďaka dierkovanému tkanivu výborne odvádzajú silu vetra, tiež prepúšťajú vietor, čím vám zabezpečia príjemný chládok. Čiastočne prepúšťajú dážď a odvádzajú vodu do najnižšieho rohu. Okraje plachty sú zakrivené konkávne. Špecifikované rozmery sa merajú medzi upevňovacími bodmi. Pri výrobe môžu byť minimálne odchýlky od uvedených rozmerov.

Je mierne priesvitná a stredne vodeodolná, jej povrch je silikónový a samočistiaci, zrkadlový. Vďaka tomu dokáže odrážať cca 90% nebezpečné UV žiarenie zo slnečných lúčov a 80% svetla. "Ako v chladnom tieni starého orecha!"

Stabilita a odolnosť je daná vysokopevnostným popruhom všitým do okraja, ktoré môžu byť v závislosti od veľkosti slnečnej plachty široké aj niekoľko centimetrov.

Výborne sa hodí napríklad na zakrytie terás a zatienenie okien a dverí na veterných miestach, pretože nebráni vo výhľade a v dome nebude tma! Jeho zamýšľané použitie trvá od polovice jari (koniec marca) do polovice jesene (začiatok októbra), počas slnečného obdobia.

Demontáž a montáž po postavení je jednoduchá, možno ju ľahko vykonať doma! V zime by nemala zostávať napnutá. Používaním v zime strácate záruku. Slnečná plachta je pevná, materiál je mimoriadne netrhavý, ale nie je to účel použitia, a preto zaniká záruka. Pri montáži dbajte na to, aby plachty neboli príliš natiahnuté. Nezodpovedáme za škody spôsobené nadmerným napnutím plachty.

Platné záruky na naše plachty: 1-ročná záruka na UV odolnosť, 1-ročná záruka na výrobu a montáž, záruka sa nevzťahuje na vyblednutie farby. Záruky platia do rýchlosti vetra 60 km/h. Pred silnými búrkami sa oplatí uvoľniť plachtu alebo úplne ju demontovať.

Naše slnečné plachty sú navrhnuté na používanie cez dlhú dobu, pri správnom používaní by mohli slúžiť aj 10 rokov. Kúpte si plachtu od nás a nebudete ľutovať. Neváhajte kontaktovať našich odborných kolegov na jednom z uvedených kontaktných údajov.

Naším cieľom je poskytovať vysokú kvalitu za prijateľné ceny. Objednajte si ešte dnes a neoľutujete!

 

Tím internetového obchodu Slnečná plachta